Литий диск Dezent TR 7x17/5x112 ET42 DIA66,6
Відео 2Фото 33 | від 6 652 до 8 280 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Dezent TR 72
Характеристики
Dezent TR 7x17/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TR 7x17/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
Dezent TR (7J x 17 5x112 ET42 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 7 211 грн. |
Dezent TR Silver R17 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 7 452 грн. |
Диски Dezent TR 7x17 5x112 ET42 DIA66,6 (black) (1001908784) | 6 776 грн. |
Dezent TR Black R17 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 7 820 грн. |
Dezent TR (7J x 17 5x112 ET42 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 7 304 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі