Литий диск Dezent TX 7x17/5x105 ET42 DIA56,6
Відео 1Фото 43 | від 5 702 до 7 645 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Dezent TX 141
Характеристики
Dezent TX 7x17/5x105 ET42 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TX 7x17/5x105 ET42 DIA56,6
Сортувати
Dezent TX R17 W7 PCD5x105 ET42 DIA56.6 Silver | 7 645 грн. |
Dezent TX R17 W7 PCD5x105 ET42 DIA56.6 Silver TTXYASA42E | 5 702 грн. |
Dezent TX R17 W7 PCD5x105 ET42 DIA56.6 Silver | 5 886 грн. |
Dezent TX R17 W7 PCD5x105 ET42 DIA56.6 MATT GRAPHITE | 7 645 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі