Литий диск Dezent TY 7,5x17/5x112 ET40 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 7 056 до 8 489 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 7,5x17/5x112 ET40 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7,5x17/5x112 ET40 DIA70,1
Сортувати
Dezent TY SILVER - Silber (R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA70.1) | 7 599 грн. |
Dezent TY (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 7 559 грн. |
Dezent TY R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA70.1 Graphite Matt TTY78GA40 | 7 056 грн. |
Dezent TY Graphite matt R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA70.1 | 8 489 грн. |
Dezent TY (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA70.1 Silver) | 7 952 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі