Литий диск Dezent TY 7,5x17/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 20 | від 7 355 до 8 443 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 7,5x17/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7,5x17/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R17 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 7 899 грн. |
Dezent TY (7.5J x 17 5x120 ET35 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 7 551 грн. |
Dezent TY Graphite matt R17 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 | 8 351 грн. |
Диски Dezent TY 7,5x17 5x120 ET35 DIA72,6 (matt graphite) (1001161158) | 7 355 грн. |
Dezent TY S R17 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 | 8 443 грн. |
Диски DEZENT TY graphite R17 W7,5 PCD5x120 ET35 DIA72,6 ID314548 | 7 370 грн. |
Диски DEZENT TY R17 W7,5 PCD5x120 ET35 DIA72,6 ID314403 | 7 370 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі