Литий диск Dezent TY 7x17/5x108 ET48 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 7 107 до 8 351 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 7x17/5x108 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7x17/5x108 ET48 DIA70,1
Сортувати
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R17 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA70.1) | 7 599 грн. |
Dezent TY R17 W7 PCD5x108 ET48 DIA70.1 Silver TTYYHSA48 | 7 834 грн. |
Dezent TY (7J x 17 5x108 ET48 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 7 296 грн. |
Dezent TY Graphite matt R17 W7.0 PCD5x108 ET48 DIA70.1 | 8 168 грн. |
Dezent TY R17 W7 PCD5x108 ET48 DIA70.1 Silver | 8 102 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі