Комп'ютерне крісло Diablo V-Master
Відео 1Фото 8 |
Diablo V-Master |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diablo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diablo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diablo V-Master
Усі ціни 8 →Крісло Diablo Fotel Biurowy Z Podnóżkiem V-Master Czarno-Biały | 25 133 грн. |
Diablo Fotel Biurowy Z Podnóżkiem V-Master Czarno-Biały | 24 520 грн. |
Diablo Fotel Biurowy Z Podnóżkiem V-Master Czarno-Biały | 25 133 грн. |
Diablo Fotel Biurowy Z Podnóżkiem V-Master Czarno-Biały | 25 746 грн. |
Крісло Diablochairs Fotel Ergonomiczny Diablo V-Master: Czarno-Szary | 25 133 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →