Литий диск Diewe Alito 9x20/5x120 ET45 DIA65,1
Фото 4 | від 14 089 до 18 492 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Diewe Alito 20
Характеристики
Diewe Alito 9x20/5x120 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Alito 9x20/5x120 ET45 DIA65,1
Сортувати
Диски Diewe Wheels Alito 9x20 5x120 ET45 DIA65,1 (silver) | 14 958 грн. |
DIEWE WHEELS ALITO ARGENTO - Silber (R20 W9.0 PCD5x120 ET45 DIA65.1) | 15 199 грн. |
Diewe Alito PLSM R20 W9.0 PCD5x120 ET45 DIA65.1 | 18 492 грн. |
Diewe Wheels Alito R20 W9 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Platin S Machined 1120PM-5 | 15 713 грн. |
Диски Diewe Wheels Alito 9x20 5x120 ET45 DIA65,1 (gloss anthracite front p | 14 089 грн. |
Диски Diewe Wheels Alito 9x20 5x120 ET45 DIA65,1 (gloss anthracite front p | 14 958 грн. |
DIEWE WHEELS ALITO PLATIN S MACHINED - Anthrazit Glanz Frontpoliert (R20 W | 15 199 грн. |
Диски Diewe Wheels Alito 9x20 5x120 ET45 DIA65,1 (silver) (1001027462) | 14 089 грн. |
Закрити
Схожі