Литий диск Diewe Amaro 9x20/5x114,3 ET35 DIA67,1
Відео 2Фото 5 | від 12 589 до 15 686 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Diewe Amaro 4
Характеристики
Diewe Amaro 9x20/5x114,3 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Amaro 9x20/5x114,3 ET35 DIA67,1
Сортувати
Diewe Wheels Amaro R20 W9 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1 Hyper Silver 520CH-51143 | 12 589 грн. |
Diewe Amaro CH R20 W9.0 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1 | 15 686 грн. |
Diewe Wheels Amaro R20 W9 PCD5x114.3 ET35 DIA67.1 Hyper Silver | 13 027 грн. |
Диски Diewe Wheels Amaro 9x20 5x114,3 ET35 DIA67,1 (hyper silver) (1001173 | 13 883 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі