Литий диск Diewe Trina 10,5x21/5x130 ET52 DIA71,5
Відео 7Фото 11 | від 15 329 до 18 900 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.5 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації Diewe Trina 124
Характеристики
Diewe Trina 10,5x21/5x130 ET52 DIA71,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 10,5x21/5x130 ET52 DIA71,5
Сортувати
Diewe Wheels Trina R21 W10.5 PCD5x130 ET52 DIA71.5 Black Matt 221NX-5130C5 | 18 265 грн. |
Diewe Wheels Trina R21 W10.5 PCD5x130 ET52 DIA71.5 Silver | 18 900 грн. |
Diewe Wheels Trina R21 W10.5 PCD5x130 ET52 DIA71.5 Platin Matt 221PM-5130C | 18 265 грн. |
Diewe Wheels Trina R21 W10.5 PCD5x130 ET52 DIA71.5 Silver 221HS-5130C52715 | 18 265 грн. |
Diewe Wheels Trina R21 W10.5 PCD5x130 ET52 DIA71.5 Platin Matt | 18 900 грн. |
Diewe Wheels Trina R21 W10.5 PCD5x130 ET52 DIA71.5 Black Matt | 18 900 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 10,5x21 5x130 ET52 DIA71,5 (silver) (1001412793) | 15 329 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 10,5x21 5x130 ET52 DIA71,5 (platin matt) (1001412 | 15 329 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 10,5x21 5x130 ET52 DIA71,5 (matt black) (10014128 | 15 329 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі