Литий диск Diewe Trina 7x16/5x110 ET38 DIA65,1
Відео 7Фото 11 | від 6 652 до 8 372 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Diewe Trina 124
Характеристики
Diewe Trina 7x16/5x110 ET38 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 7x16/5x110 ET38 DIA65,1
Сортувати
Diewe Wheels Trina R16 W7 PCD5x110 ET38 DIA65.1 Silver | 7 189 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA II PLATIN - Platin Matt (R16 W7.0 PCD5x110 ET38 DIA65.1 | 7 199 грн. |
Diewe Wheels Trina II R16 W7 PCD5x110 ET38 DIA65.1 Silver 2161HS-511003865 | 7 219 грн. |
Diewe Trina PL R16 W7.0 PCD5x110 ET38 DIA65.1 | 7 958 грн. |
Diewe Wheels Trina II R16 W7 PCD5x110 ET38 DIA65.1 Silver | 7 466 грн. |
Diewe Wheels Trina II R16 W7 PCD5x110 ET38 DIA65.1 Platin Matt 2161PM-5110 | 6 738 грн. |
Diewe Trina Argento Silver R16 W7.0 PCD5x110 ET38 DIA65.1 | 8 372 грн. |
Diewe Wheels Trina II R16 W7 PCD5x110 ET38 DIA65.1 Platin Matt | 6 965 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 7x16 5x110 ET38 DIA65,1 (platin matt) (1001169285 | 6 652 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі