Литий диск DISLA 709 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Фото 4 | від 2 390 до 4 020 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 709 12
Характеристики
DISLA 709 7x16/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 709 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Disla Rapide 7x16 5x112 ET38 DIA66.6 SD | 3 770 грн. |
Disla Rapide 609 SD R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6 | 4 020 грн. |
Диск Disla Rapide black R16 W7,0 PCD5x112 ET38 DIA66,6 | 2 390 грн. |
Disla Rapide 7x16 5x112 ET38 DIA66.6 S | 3 230 грн. |
Disla Rapide 609 S R16 W7.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6 | 3 934 грн. |
Закрити
Схожі