Литий диск DISLA 819 8x18/5x112 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 4 | від 3 974 до 5 013 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації DISLA 819 12
Характеристики
DISLA 819 8x18/5x112 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 819 8x18/5x112 ET45 DIA72,6
Сортувати
Disla JDM (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA72.6) GM | 3 974 грн. |
Disla JDM 8x18 5x112 ET45 DIA72.6 Black | 4 290 грн. |
Disla JDM 819 GM R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA72.6 | 5 013 грн. |
Disla JDM (8J x 18 5x112 ET45 DIA72.6) GM | 4 334 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі