Литий диск Koya Oxigen 8x18/5x112 ET45 DIA73,1
від 4 428 до 5 036 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Koya Oxigen 3
Характеристики
Koya Oxigen 8x18/5x112 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Koya Oxigen 8x18/5x112 ET45 DIA73,1
Сортувати
Диски Koya Oxigen 8x18 5x112 ET45 DIA73,1 (HBT) | 4 445 грн. |
Koya Oxigen (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA73.1) HBT | 4 428 грн. |
Koya Oxigen 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HBT | 4 790 грн. |
Koya Oxigen 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HBT | 4 620 грн. |
Koya Koya Oxigen 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HBT | 4 693 грн. |
Диск Koya Oxigen 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HBT | 5 036 грн. |
Закрити
Схожі