Прасувальна дошка Dogrular Perilla Tomris (UAS15018)
Фото 3 |
Dogrular Perilla Tomris |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular Perilla Tomris
Усі ціни 12 →Дошка для прасування Dogrular Tomris | 1 999 грн. |
Dogrular TOMRIS з розеткою і підрук.120 x 40 см TOMRISзрозеткоюіпідрук.120 | 2 815 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular TOMRIS з додатковим чохлом 120 x 40 см (15018-P | 2 520 грн. |
Dogrular TOMRIS, 120 x 40 см TOMRIS,120x40см | 1 699 грн. |
Дошка для прасування DOGRULAR TOMRIS 40*120см | 1 994 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →