Свердловинний насос Dongyin 778448
Dongyin 778448 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778448
Усі ціни 6 →Насос центробежный Dongyin 1.8кВт H 197 mid (778448) | 9 868 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 1.8 кВт. (778448) | 10 127 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 1.8кВт H 197(152)м Q 55(35)л/хв Ø102мм 20м каб | 8 750 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 1.8кВт (778448) | 10 127 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 1.8 кВт H 197(152) м Q 55(35) л/мин ?102 | 10 127 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 1.8 кВт Hmax 197 м Qmax 55 л/хв (778448) | 10 127 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dongyin 778448
Ціни на Dongyin 778448 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778441 | від 5 496 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778442 | від 6 271 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778443 | від 7 119 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778444 | від 8 298 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778445 | від 8 567 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778446 | від 10 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778447 | від 8 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778448 | від 8 750 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →