Литий диск Dotz LimeRock 7x17/4x100 ET37 DIA60,1
Відео 1Фото 27 | від 8 057 до 11 086 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Dotz LimeRock 19
Характеристики
Dotz LimeRock 7x17/4x100 ET37 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz LimeRock 7x17/4x100 ET37 DIA60,1
Сортувати
Dotz LIMEROCK DARK - Gunmetal Frontpoliert (R17 W7.0 PCD4x100 ET37 DIA60.1 | 8 699 грн. |
Dotz LimeRock (7J x 17 4x100 ET37 DIA60.1) На замовлення з Європи. | 10 340 грн. |
Dotz LIMEROCK W7.0 R17 PCD4x100 ET37 DIA60.1 DGP | 11 086 грн. |
Диски Dotz LimeRock 7x17 4x100 ET37 DIA60,1 (gun metal front polished) (10 | 8 057 грн. |
Dotz LimeRock (7J x 17 4x100 ET37 DIA60.1) Dark Gunmetal Polished На замов | 10 601 грн. |
Диски DOTZ LimeRock dark R17 W7 PCD4x100 ET37 DIA60,1 ID315478 | 10 070 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі