Литий диск Dotz Suzuka 9,5x19/5x112 ET25 DIA70,1
Відео 1Фото 24 | від 13 180 до 18 079 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Dotz Suzuka 35
Характеристики
Dotz Suzuka 9,5x19/5x112 ET25 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Suzuka 9,5x19/5x112 ET25 DIA70,1
Сортувати
Dotz SUZUKA BLAZE - Silber Frontpoliert (R19 W9.5 PCD5x112 ET25 DIA70.1) | 15 899 грн. |
Dotz Suzuka (9.5J x 19 5x112 ET25 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 17 160 грн. |
Dotz SUZUKA W9.5 R19 PCD5x112 ET25 DIA70.1 DBP | 18 033 грн. |
Dotz Suzuka R19 W9.5 PCD5x112 ET25 DIA70.1 Black Shiny OSU9N8BA25 | 16 790 грн. |
Dotz Suzuka (9.5J x 19 5x112 ET25 DIA70.1 Black) | 17 878 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі