Літня шина Nexen N`Fera AU5 235/55 R19 105W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera AU5 235/55 R19 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera AU5 235/55 R19 105W
Усі ціни 25 →Roadstone N'Fera AU5 235/55 ZR19 105W XL | 3 888 грн. |
Roadstone NFera AU5 235/55 R19 105W XL | 3 410 грн. |
Roadstone NFera AU5 235/55 R19 105W | 4 800 грн. |
Nexen N FERA AU5 (235/55R19 105W) | 4 248 грн. |
Летние шины Roadstone NFera AU5 235/55 ZR19 105W XL 1000879456 | 4 419 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →