Литий диск Dotz Pharao 6x15/5x139,7 ET45 DIA110
Відео 1Фото 2 | від 3 118 до 5 369 грн. Порівняти ціни 34 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dotz Pharao 2
Характеристики
Dotz Pharao 6x15/5x139,7 ET45 DIA110 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz Pharao 6x15/5x139,7 ET45 DIA110
Сортувати
Литые диски Dotz Pharao R15 W6 PCD5x139.7 ET45 DIA110.1 (silver) 137065 | 3 268 грн. |
Dotz Pharao 6x15 5x139.7 ET45 DIA110.1 S | 4 106 грн. |
DOTZ Pharao 6,0x15/5x139,7 D110,0 ET45 S | 3 228 грн. |
Dotz Pharao (R15 W6.0 PCD5x139.7 ET45 DIA110) silver | 3 132 грн. |
Диски Dotz Pharao 6x15 5x139,7 ET45 DIA110,1 (silver) | 4 107 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі