Бойлер Drazice OKC 750 NTRR/1MPa
111 806 грн. Купити! Бойлер Drazice OKC 750 NTRR/1MPa 105513024Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Drazice OKC 750 NTRR/1MPa |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Drazice OKC 750 NTRR/1MPa
Ціни на Drazice OKC 750 NTRR/1MPa |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 300 NTRR/1MPa | від 34 084 грн. | 2 пропозиції | ||
Drazice OKC 400 NTRR/1MPa | від 48 761 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 500 NTRR/1MPa | від 54 327 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 750 NTRR/1MPa | від 111 806 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 1000 NTRR/1MPa | від 147 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 1500 NTRR/1 MPa | від 456 928 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →