Бойлер Drazice OKH 100 NTR/HV
Drazice OKH 100 NTR/HV |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKH 100 NTR/HV
Усі ціни 10 →Бойлер непрямого нагріву Drazice OKH 100 NTR/HV (140870601) 140870601 | 20 298 грн. |
Бойлер Drazice OKH 100 NTR/HV без бокового фланца 140870601 | 27 226 грн. |
Drazice Drazice OKH 100 NTR/HV без бокового фланця | 19 040 грн. |
Бойлер Drazice окн 100 ntr/hv | 24 072 грн. |
Бойлер Drazice OKH 100 NTR/HV косвенного нагрева | 26 187 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Drazice OKH 100 NTR/HV
Ціни на Drazice OKH 100 NTR/HV |
---|---|---|---|---|
Drazice OKH 100 NTR/HV | від 19 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Drazice OKH 125 NTR/HV | від 20 929 грн. | 13 пропозицій | ||
Drazice OKH 160 NTR/HV | від 20 635 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →