Бойлер Drazice OKCE NTR/2.2 160 (110671101)
Відео 10 |
Drazice OKCE NTR/2.2 160 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKCE NTR/2.2 160
Усі ціни 11 →Бойлер Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW (110671101) 110671101 | 31 949 грн. |
Drazice Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW вбуд. терм. | 26 989 грн. |
Бойлер Drazice okce 160 NTR/2,2kW | 37 887 грн. |
Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW | 32 390 грн. |
Водонагрівач комбінований Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW | 30 999 грн. |
ще 6 пропозицій
vasyl
23 березня 2021, 00:42
Чи можливо підєднати 2 тени роздільно 1 до мережі ч/з т.стат, і 2 до сонячн бат #
anonim
22 березня 2021, 22:10
Чи можливо підключити два окремі електротени до окремих джерел до сонячних пане #
anonim
21 березня 2017, 12:27
Можно ли этот водонагреватель подвешать и посоединить к полотенцесушителю, а так #
Відеоогляди
Модификації Drazice OKCE NTR/2.2 160
Ціни на Drazice OKCE NTR/2.2 160 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCE NTR/2.2 100 | від 23 350 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKCE NTR/2.2 125 | від 23 457 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice OKCE NTR/2.2 160 | від 26 989 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice OKCE 200 NTR/2.2 | від 30 879 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice OKCE 250 NTR/2.2 | від 32 892 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 300 NTR/2.2 | від 38 271 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо