Бойлер Drazice OKCE 750 S
Відео 11 |
Drazice OKCE 750 S |
|
Накопичувальний електричний нагрівач великого об'єму (750 л) з високоякісної теплової ізоляції. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, є однією з старших моделей серії водонагрівачів Drazice OKCE S. призначений для підігріву води для технічних і господарських цілей на об'єктах, підключених до електромереж з доступним зниженим нічним тарифом (значний об'єм води нагрівається дешевою нічною електроенергією і використовується протягом усього дня).
Має значні габаритні розміри циліндричного корпусу (діаметр 91 см, Висота 199 см). Призначений для вертикального підлогового монтажу в підсобних або технічних приміщеннях. Накопичувальний електричний водонагрівач Drazice OKCE 750 S відрізняється вкрай низькими тепловими втратами, які зводяться до мінімуму значним шаром високоефективної теплоізоляції NEODUL (80 мм). Не укомплектований штатними електричними нагрівачами, які купуються окремо (в асортименті виробника є моделі «сухих» тенів потужністю від 2,2 до 12,0 кВт). Завдяки особливостям конструкції, робота таких нагрівачів супроводжується утворенням мінімальної кількості накипу. Водонагрівач обладнаний терморегулятором, захистом від перегріву і замерзання. Внутрішня поверхня міцного бака, виготовленого із сталевого листа, ізольована від води спеціальною термостійкою емаллю і додатково захищена від корозії великим магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice OKCE 750 S
Усі ціни 7 →Бойлер Drazice OKCE 750S/1 Mpa + обшивка 6232020 105513032 | 142 747 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 750 S | 132 454 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 750 S | 137 300 грн. |
Водонагрівач Drazice OKCE 750S/1МПа | 104 737 грн. |
Drazice Водонагрівач Drazice OKCE 750 S 105513032 | 112 600 грн. |
Водонагрівач Drazice OKCE 750S/1МПа | 117 294 грн. |
Drazice | ОКСЕ 300 S | ОКСЕ 400 S | ОКСЕ 500 S | ОКСЕ 750 S | ОКСЕ 800 S | ОКСЕ 1000 S | ОКСЕ 1500 S | ОКСЕ 2000 S |
Об'єм бака, л | 300 | 400 | 500 | 750 | 800 | 1000 | 1500 | 2000 |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 1594х670х670 | 1591х701х701 | 1921х701х701 | 1998х910х910 | 2000х1000х1000 | 2025х1010х1010 | 2240х1100х1100 | 2500х1200х1200 |
Вага приладу, кг | 90 | 103 | 121 | 162 | 244 | 211 | 360 | 420 |
Модификації Drazice OKCE 750 S
Ціни на Drazice OKCE 750 S |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCE 160 S | від 21 200 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKCE 200 S | від 21 889 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKCE 250 S | від 26 058 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKCE 300 S | від 30 379 грн. | 18 пропозицій | ||
Drazice OKCE 400 S | від 46 197 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice OKCE 500 S | від 51 000 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKCE 750 S | від 104 737 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice OKCE 800 S | від 110 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 1000 S | від 128 775 грн. | 8 пропозицій | ||
Drazice OKCE 2000 S | від 477 507 грн. | 1 пропозиція |