Бойлер Drazice OKHE ONE 80
Відео 19Фото 2 |
Drazice OKHE ONE 80 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKHE ONE 80
Усі ціни 33 →Drazice Drazice OKHE ONE/E 80 | 19 965 грн. |
Бойлер електричний Drazice OKHE ONE/E 80 1801108101 | 20 167 грн. |
Водонагреватель электрический Drazice OKHE ONE 80 плоский 180110801 | 27 077 грн. |
Drazice Drazice Плоский електричний водонагрівач OKHE ONE/E 80 | 18 524 грн. |
Бойлер Drazice okhe one 80 | 23 917 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Drazice OKHE ONE 80
Ціни на Drazice OKHE ONE 80 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKHE ONE 20 | від 13 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Drazice OKHE ONE 30 | від 7 161 грн. | 29 пропозицій | ||
Drazice OKHE ONE 50 | від 16 739 грн. | 30 пропозицій | ||
Drazice OKHE ONE 80 | від 18 299 грн. | 34 пропозиції | ||
Drazice OKHE ONE 100 | від 19 297 грн. | 30 пропозицій | ||
Drazice OKHE ONE 120 | від 19 750 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →