Бойлер Drazice OKCE 100 S/2.2
Drazice OKCE 100 S/2.2 |
|
Добротний електричний накопичувальний водонагрівач ємністю 100 л з покращеною тепловою ізоляцією, що дозволяє максимально довго зберігати температуру води. Призначений тільки для вертикального підлогового монтажу. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, є молодшою моделлю серії водонагрівачів Drazice OKCE. Відрізняється вражаючою енергоефективністю, високою якістю використаних матеріалів, ретельної складанням і підвищеною надійністю.
Виконаний в класичному форм-факторі циліндра з діаметром підстави 524 мм. Здатний задовольнити потребу в гарячій воді сім'ї чисельністю до 4 чол. Водонагрівач Drazice OKCE 100 S/2.2 має високий класу захисту від попадання води (IP44). Обладнаний потужним керамічним нагрівальним елементом типу «сухий» ТЕН потужністю 2200 Вт. Він розташований в спеціальному металевому кожусі, не має прямого контакту з водою і помітно довговічніші, ніж занурювальні ТЕНи.
Завдяки підвищеній площі теплопередачі, робота такого нагрівача супроводжується утворенням мінімальної кількості накипу. Внутрішня поверхня міцного сталевого бака покрита термостійкою емаллю і додатково захищена від корозії великим магнієвим анодом. Важливою перевагою цієї моделі стала посилена пінополіуретанова теплоізоляція товщиною 65 мм, що забезпечує рекордно малі теплові втрати (на 60-80% менше ніж у бюджетних водонагрівачів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice OKCE 100 S/2.2
Усі ціни 33 →Бойлер електричний підлоговий Drazice OKCE 100 S/2,2kW 1108111101 | 19 438 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 100 NTR/2.2 кВт, встр. терм 110870101 | 32 354 грн. |
Drazice Drazice OKCE 100S/2,2kW | 19 443 грн. |
Водонагрівач Drazice Okce 100 S/2,2 | 19 290 грн. |
Бойлер Drazice okce 100 S/2,2kW | 24 575 грн. |
Drazice | ОКСЕ 100 S 2.2 Kw |
ОКСЕ 125 S 2.2 Kw |
ОКСЕ 160 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
ОКСІ 200 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
ОКСЕ 250 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
ОКСЕ 300 S 2.2 Kw/3-6 Kw |
Споживана потужність, Вт | 2200 | 2200 | 2200/6000 | 2200/6000 | 2200/6000 | 2200/6000 |
Об'єм бака, л | 100 | 125 | 160 | 200 | 250 | 300 |
Час нагрівання до 60°C, год | 3 | 3.5 | 4.5/1.6 | 5.5/2 | 7/2.5 | 8.5/3 |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 865х524х524 | 1034х524х524 | 1018х584х584 | 1328х584х584 | 1508х584х584 | 1596х670х670 |
Вага приладу, кг | 50 | 58 | 67 | 78 | 88 | 106 |
Модификації Drazice OKCE 100 S/2.2
Ціни на Drazice OKCE 100 S/2.2 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCE 100 S/2.2 | від 18 634 грн. | 34 пропозиції | ||
Drazice OKCE 125 S/2.2 | від 19 590 грн. | 31 пропозиція | ||
Drazice OKCE 160 S/2.2 | від 31 488 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice OKCE 200 S/2.2 | від 24 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 250 S/2.2 | від 28 423 грн. | 1 пропозиція |