Бойлер Drazice OKC 160 NTR/HV
Drazice OKC 160 NTR/HV |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 160 NTR/HV
Усі ціни 15 →Drazice Drazice OKC 160 NTR/HV (110670601) | 24 260 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 160 NTR/HV (1106706101) 1106706101 | 23 514 грн. |
Бойлер Drazice OKC 160 NTR/HV без бокового фланца 1106706101 | 29 509 грн. |
Drazice Drazice OKC 160 NTR/HV без бокового фланця | 20 999 грн. |
Бойлер Drazice OKC 160 NTR/HV косвенного нагрева | 27 381 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Drazice OKC 160 NTR/HV
Ціни на Drazice OKC 160 NTR/HV |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 100 NTR/HV | від 18 664 грн. | 18 пропозицій | ||
Drazice OKC 125 NTR/HV | від 20 289 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice OKC 160 NTR/HV | від 20 999 грн. | 16 пропозицій |
Рекомендуємо