Бойлер Drazice OKC 300 NTR/HP
Drazice OKC 300 NTR/HP |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 300 NTR/HP
Усі ціни 19 →Бойлер для теплових насосів Drazice OKC 300 NTR/HP (121091401) 121091401 | 46 304 грн. |
Бойлер Drazice OKC 300 NTR/HP 121091401 | 62 133 грн. |
Drazice Drazice OKC 300 NTR/HP | 38 998 грн. |
Бойлер Drazice okc 300 ntr/hp | 54 900 грн. |
Бойлер Drazice OKC 300 NTR/HP косвенного нагрева | 59 763 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Drazice OKC 300 NTR/HP
Ціни на Drazice OKC 300 NTR/HP |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 250 NTR/HP | від 38 818 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKC 300 NTR/HP | від 38 998 грн. | 19 пропозицій | ||
Drazice OKC 400 NTR/HP | від 66 104 грн. | 8 пропозицій | ||
Drazice OKC 500 NTR/HP | від 68 499 грн. | 19 пропозицій | ||
Drazice OKC 750 NTR/HP | від 186 547 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice OKC 1000 NTR/HP | від 216 332 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →