Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/SOL
Відео 2 |
Drazice OKC 300 NTRR/SOL |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 300 NTRR/SOL
Усі ціни 15 →Бойлер для сонячних колекторів Drazice OKC 300 NTRR/SOL (121091301) 121091 | 39 330 грн. |
Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/SOL 121091301 | 43 445 грн. |
Drazice Drazice OKC 300 NTRR/SOL | 38 304 грн. |
Бойлер Drazice okc 300 ntrr/sol | 51 280 грн. |
Бойлер Drazice OKC 300 NTRR/SOL косвенного нагрева | 53 896 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Drazice OKC 300 NTRR/SOL
Ціни на Drazice OKC 300 NTRR/SOL |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 200 NTRR/SOL | від 28 790 грн. | 8 пропозицій | ||
Drazice OKC 250 NTRR/SOL | від 30 790 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKC 300 NTRR/SOL | від 35 590 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →