Бойлер Drazice OKHE 80 SMART
Відео 5 |
Drazice OKHE 80 SMART |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKHE 80 SMART
Усі ціни 11 →Бойлер електричний Drazice OKHE 80-SMART 140111601 | 19 320 грн. |
Бойлер Drazice OKHE 80 Smart 140111601 | 27 491 грн. |
Бойлер Drazice okhe 80 Smart | 24 292 грн. |
Бойлер Drazice OKHE 80 SMART | 26 442 грн. |
Бойлер Drazice OKHE 80 SMART | 26 442 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Drazice OKHE 80 SMART
Ціни на Drazice OKHE 80 SMART |
---|---|---|---|---|
Drazice OKHE 80 SMART | від 18 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice OKHE 100 SMART | від 18 832 грн. | 25 пропозицій | ||
Drazice OKHE 125 SMART | від 20 026 грн. | 21 пропозиція | ||
Drazice OKHE 160 SMART | від 20 967 грн. | 23 пропозиції |
Рекомендуємо