Стайлер VGR V-552
Фото 3 |
VGR V-552 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-552
Усі ціни 17 →Праску випрямляч для волосся професійний VGR V-552 з керамічним покриттям | 690 грн. |
Праска випрямляча для волосся професійна VGR V-552 з керамічним покриттям | 749 грн. |
Плойка VGR V-552 з регулюванням температури 60Вт + час нагрівання 30 сек Б | 795 грн. |
Праска випрямляч для волосся професійний VGR V-552 з керамічним покриттям | 689 грн. |
Плойка для випрямлення волосся VGR V 552 білий | 799 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →