Машинка для стрижки DSP 90386
Фото 3 |
DSP 90386 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90386
Дротова машинка для стрижки волосся DSP 90386 + знімні насадки | 799 грн. |
Дротова машинка для стрижки волосся DSP Потужність 10 Вт, 6 насадок, сіро- | 949 грн. |
Провідна машинка для стрижки волосся DSP DSP 90386 Знімні насадки Сіра | 929 грн. |
Машинка для стрижки волосся Modern DSP 90386 з 6 насадками | 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →