Клавіатура
Ducky One 3 Mini Silent Red Switch
Відео 19Фото 21 |
Ducky One 3 Mini Silent Red Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ducky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ducky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ducky One 3 Mini
Ціни на Ducky One 3 Mini |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 Mini Blue Switch | від 7 216 грн. | 4 пропозиції | ||
Ducky One 3 Mini Brown Switch | від 6 560 грн. | 2 пропозиції | ||
Ducky One 3 Mini Red Switch | від 7 298 грн. | 4 пропозиції | ||
Ducky One 3 Mini Silent Red Switch | від 7 544 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →