Струни Dunlop Super Bright Steel Bass 45-105
Dunlop Super Bright Steel Bass 45-105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Super Bright Steel Bass 45-105
Струна для гитар Струны Dunlop DBSBS45105 Super Bright Steel 45-105 | 1 376 грн. |
Струна для гітар Струны Dunlop DBSBS45105 Super Bright Steel 45-105 | 1 376 грн. |
Струни для бас-гітари Dunlop DBSBS45105 Super Bright Steel Bass Strings Li | 1 370 грн. |
Струни Dunlop DBSBS45105 Super Bright Steel (45-105) | 1 376 грн. |
Струни для бас-гітари DUNLOP DBSBS45105 SUPER BRIGHT STEEL (45-105) | 1 376 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →