Струни Dunlop Flatwound Bass Medium 45-105 (DBFS45105)
Dunlop Flatwound Bass Medium 45-105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Flatwound Bass Medium 45-105
Струна для гітар Струны Dunlop DBFS45105 Stainless Steel Flatwound Bass 45 | 3 904 грн. |
Струна для гитар Струны Dunlop DBFS45105 Stainless Steel Flatwound Bass 45 | 3 904 грн. |
Dunlop DBFS45105 Stainless Steel Flatwound Bass (45-105) | 3 904 грн. |
Струни для бас-гітар DUNLOP DBFS45105 STAINLESS STEEL FLATWOUND BASS STRIN | 3 904 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →