Струни Dunlop Stainless Steel Bass Light 40-100 (DBS40100)
Dunlop Stainless Steel Bass Light 40-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Stainless Steel Bass Light 40-100
Струна для гитар Струны Dunlop DBS40100 Stainless Steel Light 40-100 | 1 376 грн. |
Струна для гітар Струны Dunlop DBS40100 Stainless Steel Light 40-100 | 1 376 грн. |
Струни для бас-гітари Dunlop DBS40100 Stainless Steel Bass Light Strings 4 | 1 370 грн. |
Dunlop DBS40100 Stainless Steel Light (40-100) | 1 376 грн. |
Струни для бас-гітари DUNLOP DBS40100 STAINLESS STEEL LIGHT 40-100 | 1 376 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →