Зимова шина Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H 215/60 R16 95 H 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H
Усі ціни 30 →Шина Dunlop WINTER SPORT 5 215/60 R16 95H | 3 586 грн. |
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H | 3 737 грн. |
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H | 3 663 грн. |
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H | 3 850 грн. |
Dunlop SP Winter Sport 5 (215/60R16 95H) | 3 678 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H
Ціни на Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 95H | від 3 517 грн. | 30 пропозицій | ||
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R16 99H | від 4 135 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →