Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H
Усі ціни 8 →PIRELLI Winter Sottozero 3 215/60R16 95H | 4 122 грн. |
Pirelli Winter Sotto Zero 3 215/60 R16 95H SI 127150 | 4 099 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 215/60 R16 95H | 3 938 грн. |
Pirelli Winter SottoZero III (215/60R16 95H) | 3 864 грн. |
PIRELLI WINTER SOTTOZERO SERIE 3 215/60 R16 95 H | 3 894 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H | від 3 864 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal | від 3 799 грн. | 20 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 99H | від 3 520 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →