Ванна Duravit Starck 190x90 см
Відео 8Фото 25 |
Duravit Starck 190x90 rectangular |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 190x90 см
Ванна акрилова Duravit Starck 190х90 см 700340000000000 | 31 500 грн. |
Ванна акрилова Duravit Starck 190 х 90 см 700340000000000 | 36 840 грн. |
Ванна акрилова Duravit Starck 190x90 700340000000000 | 39 024 грн. |
Ванна акрилова DURAVIT STARCK 190x90 білий (700340000000000) | 37 068 грн. |
Ванна акрилова Duravit Starck вбудована 190x90, білий 700340000000000 | 36 299 грн. |
Відеоогляди
Модификації Duravit Starck
Ціни на Duravit Starck |
---|---|---|---|---|
Duravit Starck 170x90 см | від 32 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Duravit Starck 180x90 см бічний злив | від 62 001 грн. | 1 пропозиція | ||
Duravit Starck 180x90 см прямокутна | від 26 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Duravit Starck 190x90 см | від 31 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Duravit Starck 200x100 см | від 50 694 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →