Унітаз Duravit Starck 3 0126090000
Duravit Starck 3 0126090000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 3 0126090000
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий Duravit Starck 3 (без сидіння та бачка) 0126090000 01260 | 11 200 грн. |
Унітаз підлоговий білий без бачка DURAVIT Starck3 без сидіння випуск в сті | 19 983 грн. |
Унитаз напольный Duravit Starck 3 комплект 126090 | 11 550 грн. |
Чаша напольного унитаза Duravit Starck 3 0126090000 | 11 050 грн. |
Duravit STARCK 3 0126090000 | 7 880 грн. |
Чаша унітаза підлогова DURAVIT Starck 3 012609 без бачка та сидіння | 14 021 грн. |
Зручний, відмінний мікроліфт Купили рік тому. Все було добре, поки не розбовталася кришка унітазу. Щоб підтягнути болти, потрібно мати руки без кісток. Дотягнутися до них ззаду, з боку стіни практично неможливо. Викликатимемо майстра. користуюся Duravit Starck 3 0126090000 місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості унітаза Duravit Starck 3 0126090000:
- Унітаз доступний зі спеціальним протизабруднюючим покриттям WonderGliss і без нього
- Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
РекомендуємоПорівняти в таблиці →