Біде Duravit Starck 1 027415
Duravit Starck 1 027415 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 1 027415
Підвісне біде Duravit Starck 1 0274150000 | 23 350 грн. |
Біде підвісне DURAVIT Starck біле 0274150000 | 28 400 грн. |
Біде підвісне Duravit Starck 1 (0274150000) 0274150000 | 19 300 грн. |
Биде подвесное Duravit Starck 1 027415 | 20 412 грн. |
Біде підвісне Duravit Starck1 57.5х41 см, колір білий (0274150000) | 27 265 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →