Дриль DWT BM06-10 G (749219)
DWT BM06-10 G ключовийшвидкозатискний |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT BM06-10 G
Дриль електричний DWT BM06-10 G | 1 479 грн. |
Дриль DWT BM06-10 G | 1 536 грн. |
Дриль ненаголошений DWT BM06-10 G | 1 349 грн. |
Модификації DWT BM06-10 G
Ціни на DWT BM06-10 G |
---|---|---|---|---|
DWT BM06-10 G | від 1 349 грн. | 3 пропозиції | ||
DWT BM06-10 GC | від 1 262 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →