Газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG 24 кВт
Фото 5 |
Недорогий двоконтурний настінний газовий котел середньої потужності з роздільними теплообмінниками, малошумним інжекторним пальником і системою примусового видалення продуктів згоряння, яка спрощує пристрій димоходу. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, може одночасно забезпечувати опалення та гаряче водопостачання приватного будинку чи котеджу, багатокімнатної міської квартири, невеликих офісних/комерційних чи комунально-побутових приміщень.
Завдяки значній корисній потужності, що досягає 24 кВт, може обслуговувати площі до 192 м². Одним із найважливіших елементів конструкції двоконтурного газового котла E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG є закрита (турбована) камера згоряння з відцентровим вентилятором, яка дозволяє монтувати апарат прямо у житлових зонах. Основний теплообмінник (опалювального контуру) виконаний із міді, покритої спеціальним антикорозійним покриттям, а допоміжний теплообмінник (контур гарячого водопостачання) виготовлений із високолегованої корозійностійкої сталі. Сучасна цифрова система керування з екраном дозволяє легко контролювати та керувати параметрами роботи пристрою. Завдяки двом діапазонам температур теплоносія в опалювальному контурі такий котел може використовуватися в системах типу «тепла підлога». Вміє працювати з додатковим датчиком зовнішньої температури.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог E.C.A. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі E.C.A..
Купити E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG 24 кВт
Усі ціни 9 →Двоконтурний газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 НМ + труба (1002) 89103 | 24 631 грн. |
Газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 HM | 21 200 грн. |
Газовый котел E.C.A. Gelios Plus 24 HM 221821 | 21 899 грн. |
Газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 HM | 20 500 грн. |
Двоконтурний газовий котел E.C.A. Gelios Plus 24 НМ + труба (1002) 1002 | 22 190 грн. |
Модификації E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG
Ціни на E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG |
---|---|---|---|---|
E.C.A. Gelios Plus 11 HM NG 11.3 кВт | від 24 631 грн. | 3 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 13 HM NG 13 кВт | від 24 631 грн. | 3 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 16 HM NG 16 кВт | від 20 300 грн. | 4 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG 20 кВт | від 20 900 грн. | 4 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG 24 кВт | від 20 300 грн. | 9 пропозицій | ||
E.C.A. Gelios Plus 28 HM NG 28 кВт | від 23 947 грн. | 1 пропозиція |