Газовий котел E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG 20 кВт
Фото 5 |
E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG 20 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/80 мм
t° водопостачання:від 35 °С, до 64 °С
Всі характеристики
Характеристики Gelios Plus 20 HM NG
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог E.C.A. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі E.C.A..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG 20 кВт
Двоконтурний газовий котел E.C.A. Gelios Plus 20 НМ + труба 89104 | 24 631 грн. |
Двоконтурний газовий котел E.C.A. Gelios Plus 20 НМ + труба 101220201535 | 24 911 грн. |
Котел газовий E.C.A. Gelios Plus 20 HM | 20 900 грн. |
Двухконтурный турбированный газовый котел E.C.A. Gelios Plus 20 HM с трубо | 27 083 грн. |
Модификації E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG
Ціни на E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG |
---|---|---|---|---|
E.C.A. Gelios Plus 11 HM NG 11.3 кВт | від 24 631 грн. | 3 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 13 HM NG 13 кВт | від 24 631 грн. | 3 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 16 HM NG 16 кВт | від 20 300 грн. | 4 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 20 HM NG 20 кВт | від 20 900 грн. | 4 пропозиції | ||
E.C.A. Gelios Plus 24 HM NG 24 кВт | від 20 300 грн. | 9 пропозицій | ||
E.C.A. Gelios Plus 28 HM NG 28 кВт | від 23 947 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →