Змішувач Ecomix Elit EM-N-103M-WH
Фото 5 |
Ecomix Elit EM-N-103M-WH |
|
Модель без змішування води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Elit EM-N-103M-WH
Усі ціни 24 →Змішувач для умивальника однозахватний ECOMIX EM-N-103М хром силумін 00001 | 398 грн. |
Змішувач для умивальника EcoMix ELIT EM-N-103M-WH поворотній 15см (без Шла | 378 грн. |
Смеситель для умывальника EcoMix Elit EM-N-103M-WH 000012582 | 340 грн. |
Змішувач-кран для раковини ECOMIX Elite EM-N-103M | 395 грн. |
Змішувач на раковину одновентильний ECOMIX EM-N-103М WH хром силумін 00001 | 378 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →