Змішувач Ecomix Elit EM-208 (000010056)
Фото 5 |
Ecomix Elit EM-208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Elit EM-208
Усі ціни 21 →Змішувач для ванної одновентильний із поворотним виливом ECOMIX EM-208 хро | 895 грн. |
EcoMIX EM-208 | 895 грн. |
Змішувач для ванни EcoMix ELIT EM-208 8694900302600 | 895 грн. |
EcoMix ELIT EM-208 ELITEM-208 | 945 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →