Змішувач Ecomix Alpen AISI-203S-WH (000024959)
Фото 6 |
Ecomix Alpen AISI-203S-WH |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (придбаються окремо)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Alpen AISI-203S-WH
Усі ціни 7 →Смеситель для кухни EcoMIX Alpen AISI-203S-WH 000024959 | 357 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S-WH 97949003041925846 | 397 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S-WH | 393 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S-WH | 445 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний EcoMIX 000024959 | 417 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S-WH | 397 грн. |
Змішувач для кухні EcoMIX ALPEN AISI-203S-WH | 710 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →