Душова кабіна Eger A Lany 599-550 120x80 ліва / права
Фото 4 |
Eger A Lany 599-550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger A Lany 599-550 120x80 ліва / права
Душова кабіна Eger A Lany 120х80 см (Профіль - хром, прозоре - скло) 599-5 | 25 902 грн. |
Душевая кабина Eger A Lany 120x80 с поддоном 599-550 | 25 902 грн. |
Душова кабіна Eger A Lany 120x80 з піддоном 599-550 Black | 29 293 грн. |
Душова кабіна Eger A Lany 120x80 з поддоном 599-550 Black + Душова система | 29 293 грн. |
Душова кабіна Eger A Lany 120x80 з піддоном 599-550 Black | 29 293 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →