Душова кабіна Ravak 10° 90x90
Фото 5 |
Ravak 10° 10RV2-90 80x8090x90 |
|
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 90x90
Усі ціни 7 →Душова кабіна 10 ° 10RV2-90 білий + Transparent 1ZI70100Z1 | 43 688 грн. |
Душова кабіна Ravak 10RV2-90 полір.алюм. TRANSPARENT 1ZI70C00Z1 | 43 860 грн. |
Ravak 10RV2-90 АЛЮМИНИЙ 1ZI70C00Z1 | 43 860 грн. |
Душевая кабина Ravak 10° 10RV2-90 Transparent, белый 1ZI70100Z1 | 43 688 грн. |
Душова кабіна 10RV2-90 сатин + Transparent 1ZI70U00Z1 | 46 698 грн. |
Душова кабіна 10RV2-90 полір. алюм. + Transparent 1ZI70C00Z1 | 43 860 грн. |
Ravak 10RV2-90 БЕЛЫЙ 1ZI70100Z1 | 43 688 грн. |
Модификації Ravak 10°
Ціни на Ravak 10° |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 80x80 | від 41 409 грн. | 8 пропозицій | ||
Ravak 10° 90x90 | від 43 688 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →