Точильний верстат Einhell Expert Plus GE-CS 18 Li Solo 108 мм підсвічування (4499940)
Фото 3 |
Einhell Expert Plus GE-CS 18 Li Solo 108 мм підсвічування |
|
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus GE-CS 18 Li Solo 108 мм підсвічування
Усі ціни 20 →Акумуляторний верстат для заточування ланцюгів Einhell GE-CS 18 Li - Solo, | 2 082 грн. |
Акумуляторний верстат для заточування ланцюгів Einhell GE-CS 18 Li Solo X- | 2 082 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Einhell GE-CS 18 Li-Solo 4499940 | 2 082 грн. |
Верстат Einhell для заточування ланцюгів GE-CS 18 Li - Solo, 18В PXC (без | 2 107 грн. |
Верстат для заточки цепей Einhell GE-CS 18 Li - Solo акум., PXC, 18В, 6500 | 2 082 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →