Дриль-шурупокрут Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li BL Solo (4513887)
Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li BL Solo |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus TE-CD 18/50 Li BL Solo
Усі ціни 23 →Шуруповерт Einhell X-Change TP-CD 18/50 Li BL – Solo (без АКБ) (4513887) 4 | 2 994 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo New, без акб | 2 994 грн. |
EINHELL X-Change TP-CD 18/50 Li BL - Solo (без АКБ) (4513887) | 2 994 грн. |
Шуруповерт безщітковий Einhell TE-CD 18/50 Li BL - Solo (4513887) | 2 994 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →